Nawigacja

Wybierz język

  • Česky
  • English
  • Po polsku

Zawartość

SKAŁY TEPLICKIE od 1 do 5 maja

Okres ten wiąże się z wysoką frekwencją obu miast skalnych. Jest potrzebne przygotować się na komplikacje związane z parkowaniem. Ze względu na duże zainteresowanie skałami, wszystkim zmotoryzowanym turystom polecamy skorzystanie z nowych bezpłatnych parkingów w Teplicach nad Metują. Ty znajdują się w odległości krótkiego spaceru od wejścia do skał i od przystanków kolejowych.  Královéhradecký kraj we współpracy z České dráhy i  GW Train Regio a.s.przygotował specjalny harmonogram na ten okres, więc nie należy czekać na połączenie między Teplicami nad Metują i Adršpachiem ponad 30 minut, przez cały dzień.

Prosimy wszystkich odwiedzających miast skalnych, aby w tym okresie postępowali zgodnie z instukcjami organizatorów transportu i korzystali tylko z wyznaczonych obszarów do parkowania pojazdów, a tym pomagali utrzymać ruch płynący dla siebie, tranzytu, mieszkańców a zwłaszcza komponentów systemu ratunkowego. Dziękujemy i życzymy milých wrażeń z podróży nie tylko do skał, ale także do całego regionu BroumovskoRozkład jazdy do wydrukowania.

 

vlakyparkování

Wiadomości

sokol

Wiosna jest tutaj, sokoł wraca na skały

Za sokołem do skał. Skały Teplickie są tradycyjnym miejscem gniazdowania Sokoła wędrownego. Tak samo jest w tym roku, więc dostęp do części obwodu jest ograniczony. Ponieważ Sokoł wędrowny jest zwierzę chronione, należy wziąć pod uwagę jego gniazdowanie. Jeśli na trasie obowiązują ograniczenia, należy uszanować spokojne strefy i postępować zgodnie z oznakowaniem terenu, które poprowadzi państwa przez miasto skalne, aby zobaczyć całe piękno skał. pełny tekst

inne | 11. 4. 2019 | Autor:
parkovaní

Informacje o parkowanie v skałach Teplickich

Jeśli planują Państwo wycieczkę do Skał Teplickich w kolejnych dniach (28.4 - 13.5.), mamy dla Państwa ważne informacje.
Zalecamy skorzystanie z usług transportu publicznego dla zwiedzających Skał Teplickich w kolejnych dniach. Możliwość parkowania bezpośrednio przy wejściu do skał jest ograniczona z powodu rekonstrukcji sieci kanalizacyjnej. Jeśli Państwo przyjedzie samochodem, skorzystajcie z części oznaczonych zapasowych parkingów w Autocamp Bučnice lub bliżej centrum miasta (przy basenie, na lodowisku) lub w samym centrum (rynek, przy poczcie, za centrum sportowym).
Dziękujemy za zrozumienie. pełny tekst

inne | 27. 4. 2018 | Autor: